KadınlarPlatformu.Com

Forever New 2013 Takı Modelleri

Son zamanların modası haline gelen bir bayan giyim markası da Forever New. Forever New kolleksiyonunu hemen hemen her bayan sıklıkla takip edip ürünlerini severek ve beğenerek kullanmakta. Kendine has çizgisi bayanların gözünden kaçmamakta. Elbiselerin kumaşlarındaki harikalık, kesimlerindeki detay, ceketlerdeki o özgüven pırıltıları siz alışverişi seven bayanları kendinizden alıyor.  Forever New kolleksiyonunda kıyafet olduğu kadar aksesuara da gerekli önem verilmekte. Çünkü kıyafetin bütünleyici olan aksesuarlar bir bayanı tamamlanmış ve bir o kadar da göz kamaştırıcı gösterir. Forever New’in en son kolleksiyonundaki takıları siz değerli sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz için sergiliyoruz. Birbirinden güzel olan tüm bu modelleri seçmeye çalışırken zorlanabilirsiniz.
Günlük hayatımızda , işe giderken ya da bir ev oturmasında ya da bir akşam yemeğinde mücevherlerimizi takmak istemeyebiliriz. Ama mücevher takmayı tercih etmemek rüküşlüğü de kabul etmek değildir. Şıklığımızdan da hiçbir şekilde ödün vermemek için adeta mücevherleri andıran bu birbirinden güzel takıları takıp etrafta adeta bir kuğu gibi süzülebiliriz.


Aksesuarlardaki renk uyumu kıyafetlerle bütünleşmesi bir kadının düşünmesi gereken en önemli ince bir nüanstır. Örneğin pudra renkli bir kıyafetle yine aynı taşlı olan bir kolye o kadar şık duracaktır ki… Aynı şekilde lacivert bir kıyafetle yine o renk taşlı sallanan küpeler çok şık durur. Parlak taşlı metalik takılar ise hemen hemen bütün renklerle uyum sağlarlar. Çok düşünmeyip hemen takıp takıştırıp evden bir an önce dışarı çıkabilmek için çok iyi bir seçim. Altına benzer işlemeli gibi duran yüzüğü beğenmeyecek bir kadın herhalde yoktur. Bu tür hoş takılar hediye amacıyla da alınabilir. Annenizin doğum gününde ya da önemli herhangi bir günde alınabilecek hem ekonomik hem de çok şık duran bu takıları satın alıp onlara vererek çok mutlu edebilirsiniz en sevdiğiniz bu değerli insanları. Hepsi de birbirinden güzel olan Forever New kolleksiyonundaki 2013’ün en güzel takılarını sizlerle buluşturduk, umarız sizler de beğenir ve güle güle kullanırsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ