KadınlarPlatformu.Com

Ariş Pırlanta Tektaş Yüzük Modellleri

Pırlanta diyince akla gelen ilk şey evliliktir. Sevincimizi hüznümüzü ömrümüz boyunca aynı yastığa baş koyacağımız eşimizi seçtikten sonra sıra yüzüğe gelir. Yüzüğün içerdiği anlam ve güzellik bir başka yansır gözümüze ve gönlümüze. Bizi bir yerden alır başka yerlere götürür adeta. Sevginin anlam ve derinliği yüzüğün halka biçimindeki sonsuzluğuyla bütünleşir. Sevgi ve saygının bir anlamda ifadesi olan o minicik halka aslında derinlerde çok büyük sevginin küçük bir işaretidir. Pırlanta yüzükler de taşlarının büyüklüğüne göre fiyatlandırılır. Küçük taşlı olanların ücretleri diğerlerine nazaran daha ucuzdur. Pırlanta bir yüzükte sadelik bazen çok şık durabilir.
Pırlanta yüzüğün de kendine has bir havası vardır. O havayı yansıtma, içerdiği derin anlamlara erişmek her zaman mümkün olmayabilir. Taştaki kesimin şekli de bazı bayanlar için önemli olabilir. Kimi klasik sayabileceğimiz dört tırnaklı modelden vazgeçemezken kimileri de farklılıktan ve yeni tasarımlardan yana olabilir.


Ariş mücevher markası olarak farklı bir misyonu üstlenmiş ve kendine has tasarımlar üretmiştir. Bayanların çeşitliliği sevdiğini iyi bilen Ariş yenilikleri de kendisiyle beraber getirmiştir her zaman. Her zevk için her çeşitte pırlanta yüzük bulabilmek mümkün. Son zamanların modası olan Ariş pırlanta yüzük modelleri bayanlar arasında çokça ilgi görmekte.
Farklı kendine has tasarımlı ariş pırlanta modelleri genelde gençler arasında daha çok tercih ediliyor. Gençler yenilikleri severek takip ediyorlar. Evlenecek olan genç kızlar ariş mağazalarında akıllarındaki farklı tarzda olan modelleri bulabiliyorlar. Evlilik de çoğu zaman bir kere olan ve çok özel anlamları olan iki gencin hayatlarını sonsuza kadar birleştirdiği eşi bulunmaz zamanlardan en önemlisidir. O heyecan, o coşku hayatımızda sadece sayılı anlarda olur. O an mutluluk ve hüzün bir aradadır. Bir tarafta yeni bir hayata başlamanın heyacanı ve coşkusu bir tarafta da aileden ayrı kalmanın hüznü beraberce yaşanır. Evlilik hazırlığı tüm duyguların bir arada yaşandığı bir süreçtir ve bu süreçte mutlu olmak da bazen çok basittir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ