KadınlarPlatformu.Com

Atasay Bilezik Modelleri

Altın yüzyıllardır değerlidir insanlar için. Parlak sarı ışıltısı alır götürür insanları. Birbirinden güzel takılar yüzyıllar boyunca süslemiştir kadınları. Kadınlar altın pırlantaya çok önem verirler. Altın küpeler, yüzükler, bilezikler kadınların en sevdikleri süs eşyalarıdır. Yüzlerce bileziği küpesi yüzüğü olan bir kadın bir tanesi bile kaybolsa hemen farkeder.Saf altın fiyatının pahalı olması nedeniyle herkesin rüyalarını süslese de çok da tercih edilemiyor. Saf altın yerine ayarı daha düşük küpeler kolyeler bilezikler tercih edilir oldu. Altın ayarında rakam düştükçe ayar da düşmektedir. Altın bileziğin kültürümüzdeki yeri ayrıdır. Bilhassa yeni evlenmiş genç kızlar altın bileziklerini takıp gezmeye bayılırlar. Nereye giderlerse gitsinler kollarından çıkarmazlar burma bileziklerini.
Sapsarı bilezikler parlar kollarında ama birden fazla bileziğin yürüyen kuyumcu edasıyla tek kolda görünmesi biraz demode. Onun yerine tek veya en fazla iki bilezik daha şık daha gösterişli durur.

Bütün mal varlığını göz önüne sermek zorunluymuş gibi bayanların böyle etrafa gösteriş amacıyla takıp takıştırması çok da yakışan bir durum değil. Ama herkesin kendi tercihidir. Kola ağırlık olarak görülmüyorsa öyle takmak hoşuna gidiyorsa bayanların öyle de takabilirler. Fakat dışarıdan bakan üçüncü bir kişi bu şekilde de düşünebilir.Artık eskisi gibi burma bilezikler çok da moda değil. Son derece şık ve gösterişli modeller çoktan herkesin gönlüne taht kurdu bile. Sitemizde sizler için yer alan atasay altın bileklik modellerini gördüğünüzde sahip olmayı isteyeceğiniz modeller olacaktır. Altın akıllıca bir yatırım yapmak için çok uygundur. Değeri her zaman belli seviyelerdedir. Birden aşırı bir düşüş olmaz altında. Başınız sıkışıp da altını bozmak istediğinizde bozabilirsiniz. Sıkıldığınız artık takmak istemediğiniz latınları bozup beğendiğiniz bir modeli alabilirsiniz. Kıyafet ya da bilgisayar gibi malzemelerde ben bundan bıktım götürüp yenisini alayım demek gibi bir şansınız pek de yokken altında böyle bir şansınız var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ