KadınlarPlatformu.Com

Desa Yüksek Topuklu Bot Modelleri

Hiç şüphesiz ayakkabı üretiminde en önemli markalardan bir tanesi de Desa’dır. Desa yaz kış hanımların ayakkabı bot ve çizme ihtiyaçlarını en güzel şekilde giderir. Yazın efil efil gezerken, kışın da sıcacık gezersiniz. Yazın bir şekilde ayakkabı konusunda idare edilebilir. Ama kışın kesinlikle idare edilemez. Muhakkak ayağa uygun, rahat ve mevsim şartlarına yenik düşmeyecek bir ayakkabı şarttır. Yazın yağmur yağsa bile şiddetli yağmaz. Kışınsa durmak bilmez, kar yağar, buz tutar sonrasında. Eğer çizmeniz ya da botunuz su geçiriyorsa kesinlikle rahat edemezsiniz. Bir de ayakkabı bot ya da çizme her ne seçiyorsanız muhakkak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da tabanının lastik olmasıdır. Taban lastik değilse karda kayar. Karda bile kayıyorsa buzda hayli hayli kayar. Özellikle kar çizmesi adı altında satılan bazı modeller karda yürümeye hiç de elverişli değil.

Bu nedenle bizler tüketici olarak alışveriş yaparken ihtiyacımız olanı en iyi şekilde tesbit edip, ona göre alışveriş yapmalıyız. Ayrıca ayak sağlığı için hakiki deri olan bot modellerini tercih etmeliyiz. Özellikle marka olarak Desa hakiki deri kullanımını çok yaygın olarak yapmaktadır ürünlerinde. Desa yüksek topuklu bot modellerinde her zevke uygun botlar bulabilmek mümkün. Desa yüksek topuklu bot modellerinde renkler kışa uygun. Siyah kahverengi ve taba renklerinde modeller oldukça yaygın. Aynı zamanda bu renklerde içi kürklü modellere de rastlıyoruz. Fiyatların pahalı olmasından yakınan tüketiciler alışveriş için indirim dönemini beklerler.Sezon sonu indirimiyle beraber de bir sonraki sene giyecekleri kıyafeti ya da ayakkabı ya da çantayı alırlar. Ayakkabı ve botlar sürekli eskidiği ve rahatlığını kaybettiği için yenilemek mantıklı olacaktır. Yepyeni Desa bot modellerinin sımsıcak görüntüleriyle kendinize bir iyilik yapıp şımartabiliriz kendimizi.
Özellikle deri bot modellerinin bakımını yaparsak daha rahat bir şekilde kullanabiliriz. Örneğin deri bota gliserin ya da badem yağı sürersek eğer su geçirmez ve böylece biz de rahat etmiş oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ