KadınlarPlatformu.Com

Converse Baharlık Bayan Keten Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıdaki rahatlık herkes için önemlidir. Kadın erkek genç yaşlı hepsi de yürümek zorunda. Yürüyüş hayatımızın bir parçası. Bir yerlere gidip gelmeye ihtiyaç duyuyoruz. Duymasak bile bi ayaklarımız yürümek zorunda çünkü yürümek için yaratılmış. Tüm gün oturduğumuzu ya da yattığımızı düşünemeyiz. Zaten teknik olarak da böyle birşey mümkün değil.Ayakkabı ihtiyacımız olduğunda alışverişe çıkmadan önce kafamızda ölçüp tartarız markaları. Öncelikle de bir model belirmiştir kafamızda zaten. Ama her zaman evdeki hesap çarşıya uymayadabilir. Komşumuzda ya da bir arkadaşımızda görüp de beğendiğimiz bir modelin aynısını almak için çarşıya gittiğimizde bir de bakarız ki bize uygun olan numarası kalmamış. Bu tür süprizleri yaşamayacağımız markalar da olabilir.
Örneğin bayan ayakkabı numarasında 38 numara genellikle çok tutulur ve küçük bir mağazada bir ayakkabının kahverengisi ve siyahı varken genellikle beğendiğiniz ayakkabının siyahında aradığınız numarayı bulamayabilirsiniz bu çok muhtemel. Kahverengi herkesin tercihi olmadığı ve her kıyafetle uyum sağlamadığı için daha az tutulur. Hele bir de indirim dönemiyse eğer bırakın siyahı kahverengisi bile kalmaz.


Ama tanınmış markalarda durum öyle değildir. İstediğiniz numaranın istediğiniz modelin numarasını getirtirsiniz ve hiçbir ücret de talep etmezler. Ama küçük bir mağazaysa üstüne iki kat da para verseniz istediğiniz ürünü getirtme şansınız pek de olası değil.
Şimdilerde gençler bayan ya da erkek farketmiyor pratik giyinmeyi hemen hazırlanıp dışarı çıkmayı kıyafetlerinin birbirleriyle uyum içinde olmasını seviyorlar. Örneğin kot bir pantolon üstüne kotun rengine uygun bir tişört ve converse ayakkabıyla genç bayanlar tüm baharı hatta yazı geçiriyorlar. Gerçekten de converse ayakkabı artık herkesin gözdesi. Giyenler daha iyi bilirler içinin rahat olup olmadığını. Şekil itibariyle ve renk uyumuyla kıyafetlerle iyi bir kombin olduğunu söyleyebiliriz. Bırakın kot pantolonu artık eteğin altına bile tercih edilir durumda Converse ayakkabılar. Biz de bu nedenle sitemize bu sezonun en beğenilen baharlık Converse bayan ayakkabılarını koyduk. Beğenmeniz dileğiyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ