KadınlarPlatformu.Com

Çalışma Masası Modelleri

Teknoloji çağında olduğumuz şu dönemde  artık hemen hemen çoğu  yaşam alanı olan iç mekanlarda, dış mekanlarda, ofislerde, iş yerlerinde ve diğer mekanlarda ve özellikle de hemen hemen her evde bir  bilgisayar mevcut.  Bilgisayar kullanımı her geçen oldukça büyük bir artış gösteriyor. Bu yüzden hayatımızda var olan bilgisayarlarımız için birbirinden güzel, modern, şık tasarımlara sahip, istenilen her tarza ve her mekana ve her makanın alanına göre çalışma masaları üretiliyor. ”Evim dar. Dar mekana göre bir çalışma masası mevcut mu ? ” diye soracak olursanız, evet dar mekanlara göre tasarlanmış, oldukça hoş ve fonksiyonel tasarımlı çalışma masalarına rastlayabilmeniz mümkün. Galerimize bir göz atarak ister iş yeriniz , isterseniz de eviniz için bir çalışma masası seçebilir , hakkında fikir  edinebilirsiniz.Hepsi güzel ve oldukça şık çalışma masaları tasarımları olmuş. Özellikle modellere dikkat ettiyseniz eğer, çoğu dar olan mekanlar için ideal tasarımlar. Ben bir çok tasarıma rastladım. Ama en çok dar mekana sahip alanlar ve ev ortamı için uygun olan köşeli çalışma masaları be duvara monte edilebilen çalışma masaları daha çok ilgimi çekti ve beğenimi kazandı.


Köşeli olan çalışma masalarıyla evimizin köşelerini daha kullanışlı hale getirebilir ve bundan kendimize oldukça fayda sağlayabiliriz. Evimizdeki köşeler çoğu zaman kullanım amacı bakımından kör noktalar oluyor. Bu alanları bu şekilde değerlendirebir ve kendimize ait bir çalışma alanı dekore edebiliriz. Bu köşeli çalışma masaları, köşeli tarz olduğundan dolayı fazla yer kaplamayacaktır. Hatta odamızın boşta kalmış bir köşesini alan büyüklüğüne göre bu köşeli bir çalışma masalarından biriyle  kendimize bir ev ofis alanı oluşturabiliriz. Hatta galerimizdeki çalışma masası modellerine dikkat ettiyseniz eğer köşeli çalışma masasının tavana doğru uzanan köşegen uzun çalışma masası modeli daha fonksiyonel tasarımına bile mevcut. (sondan ikinci resim) Oldukça fonksiyonel bir şekilde tasarlanmış. Eviniz dar ve evde çalışan biriyseniz eğer, bu model tam size göre diyebiliriz.
Tabi bunun yanında galerimizde mevcut olan birbirinden güzel, şık ve modern bir şekilde tasarlanarak üretilmiş çalışma masalarının da hakkını vermek lazım. Öneri ve fikir bizden. Kendiniz için en iyi seçimi yapmak sizden…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica