KadınlarPlatformu.Com

Penti Desenli Külotlu Çorap Modelleri

İlk defa 1950 yılındaiki ayrı firma olarak kurulmuştur. 1970 yetmiş yılında öğretmen çorabı ismi altında bu iki firma birleşmiştir. Daha sonra 1971 yılında ilk olarak Bayrampaşa’da üretim için faaliyete geçmiştir. Gördüğünüz gibi pentinin geçmişi bir hayli uzun ve 70lerden günümüze kadar hanımları giydirmekte. Külotlu çoraplar kadınların vazgeçilmezidir. Külotlu çorap bacakların estetik görünmesi, kusurların kapatılması için bulunmaz bir nimettir.
Bacağı daha hoş gösterir ve çorap olmazsa olmazdır. Bacaklarınız ne kadar güzel olursa olsun, külotlu çorap muhakkak tercih etmelisiniz çünkü kusursuz dahi olsalar çorap daima bir artı katar. Farklı bir tarz oluşturmak, içimizdekileri yansıtmak için bir araçtır külotlu çorap. Daha güzel bir görüntü estetik katar. İç dünyamızın güzelliklerini dışarıya yansıtır. Birbirinden güzel çorap modelleriyle içinizdeki tüm güzellikleri ortaya çıkarmaya ne dersiniz? Pentinin yeni kolleksiyonunu muhakkak görmeniz lazım. Vakit kaybetmeden tüm bu modelleri görmek için acele edin. Hepsi sizler için tek tek hazırlandı. Bu modeller bacaklarınızı olduğundan çok çok daha güzel gösterecek buna emin olun.


Artık eskisi gibi düz modeller çok da tercih edilmiyor. Deseni modeller daha çok tercih ediliyor. Çünkü ayağa ve bacağa çok yakışıyor. Görüntüdeki o farklılık bakışları direkt olarak bacağa yönlendiriyor. Bu da bacakları güzel olan bayanlar için her zaman bir artı.Dikkatleri bacaklar üzerinde toplamak için renkli çorap giymek şart değil. Güzel bir desende çorap giymek de işimizi görür. Mini eteği etek yapan altına giyilen çoraptır. Eğer bacaklarımızda selülit varsa ki normal şartlarda hemen hemen her bayanda vardır, selülitli görüntüyü ortadan kaldırır. Daha hoş bir görünüm sağlar ve bacaklarımız pürüzsüz görünür. Özellikle pentinin yeni kolleksiyonundaki desenler çalışan bayanların vazgeçilmezi olacaktır. Genellikle tercih edilen renkler zaten ya siyah ya beyaz ya da kahverengi. Bu renkler de kolleksiyonda mevcut. Başka bir renk tercih edenler için de düz renklerde çoraplar mevcut. Ama benim favorim siyah desenliler. Tüm desenliler çok güzel. Sizin de beğeneceğiniz modeller vardır. Tek yapmanız gereken sitemizdeki er alan fotoğraflara göz atmak. Bizden söylemesi.Bu modellersiz sokağa adım atmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica