KadınlarPlatformu.Com

Panço Modelleri

Kışın gelmesiyle beraber dolaplardan çıkan başlıca kıyafetlerin yanısıra panço modelleri de ısınmamızda önemli bir yere sahiptir. İnsanın başına ne tür hastalık gelirse hep soğuktan gelir. Dizlerin ağrıması, belin ağrıması genellikle hep soğuktan olur. Soğuk hava kan dolaşımını olumsuz etkilediğinden dolayı vücudumuzdaki fonksiyonlar bozulmuş olur. Bu nedenle soğuk havalarda giydiğimiz kıyafetlere özen göstermeli, kat kat giyinmeden sokağa çıkmamalıyız. Annelerimiz, ninelerimiz hep öğütler aman kat kat giyin kızım- oğlım üşüme diye. Ama biz genelde kulak arkası yapar pek de umursamayız. Halbuki onlar tecrübelilerdir bu konuda. Bu tür konulara kulak asmak için hasta olmayı beklememek bir an önce sağlığımıza gerekli önemi göstermek gereklidir.
Sağlığımıza gereken önemi göstermek sanıldığı gibi zor değildir. Sanldığının aksine çok çok kolaydır. Soğuktan kendimizi koruyarak beslenmemize özen göstererek kısacası daha sağlıklı beslenerek yapabiliriz bunu. Günlük C vitaminimizi muhakkak almalıyız. Mümkünse tabi yollardan yani meyve ve sebzelerden karşılamalıyız. C vitamini turunçgillerde ve yeşil yapraklı sebzelerde bolca bulunur.


C vitamini vücutta depo edilemediği için günlük olarak alınması gereklidir. C vitamini vücuda direnç sağlar. Dirençli olan vücudumuz da mikroplara karşı kendini korur ve dolayısıyla biz de kolay kolay hastalanmamış oluruz.Hasta olmamak, hep dinç kalmak için gelin hep beraber panço modellerine bir göz atalım. Pançolarda genellikle tek renk hakim. Kendiliğinden renk renk olan iplerle de pançoları renklendirmek mümkün. Tığ işi olanlara renk renk motifler çok yakıştığı için şıklığıyla göz dolduran çok çeşitli modeller var. Genel olarak tek rengin hakim olduğu modeller de son derece şık ve zarif görünüyor. Renklerin büyülü dünyasında kaybolmak daha renkli daha güzel giyinmek için birbiriyle uyumlu renkleri tercih etmek gerekir. Birbiriyle alakasız iki ayrı güzel renk bile olsa ikisi beraber birbirine uymayacağı için kötü durur üzerimizde. Bu nedenle böyle konularda biraz ince eleyip sık dokumak yararlı olacaktır. Herkese sağlıklı, mutlu ve şık olacağı mutlu günlerde kullanmaları dileğiyle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica