KadınlarPlatformu.Com

Kız Çocuk Atkı ve Bere Modelleri

Kışın soğuğundan korunacağımız en etkili yöntemlerden birisi de atkı ve berelerdir. Sadece mont giymek yeterli olmaz o buz gibi havalarda. Atkı bere de şarttır. Bay bayan kendini sıcak tutmak isteyen herkes muhakkak atkı ve bere kullanmalıdır.  Atkı ve bere seçerken ipinin ince ya da kalın olması çok önemli değildir. Önemli olan sık işlenmiş olması yani sıcak tutabiliyor olmasıdır. Tabi bir de yün olursa daha iyi olur ve daha sıcak tutar. Yünün ısırmasından şikayetçi olunabilir. Eğer yün bir atkı ya da bereyi ya da kazağı soğuk bir yerde bir süre tutarsak bir dahaki sefere ısırmaz bizi. Soğuk nereye koyabilirim diye düşünüyorsanız eğer balkona koyabilirsiniz. Eğer bir balkonunuz yoksa bir süre camın önünde bekletebilirsiniz ya da buzluğa koyup bekletebilirsiniz. Bu kolay ve pratik yolla artık yün kıyafetlerinizi kolaylıkla giyer ve hiçbir sıkıntı da yaşamamış olursunuz.

Çocuk atkı ve bere modellerinde de bu şekilde yapıp, çocuğun hastalanmamasına dikkat etmiş olursunuz. Erkek çocuklar için olan atkı ve bere modelleri farklıdır, kız çocuklar için olanlar farklıdır. Kızlar için olan atkı ve bere modellerinde kız çocuk atkı modelleri genelde işlemeli ve boncuk süslemeli olurlar. Modellerin çoğunda renk geçişlerine raslamak mümkün. Kimi modeller adeta şeker paketini andırıyor. O kadar cıvıl cıvıllar ki yiyesiniz geliyor. Kız çocuğunun da tatlığıyla bütünleşince ortaya bir şaheser çıkıyor.
Şimdi dilerseniz en güzel kız çocuk atkı ve bere modellerine hep beraber bakalım. Pembe çiçekli bere modeli son derece şık. Çiçeğin ve berenin renkleri birbiriyle çok uyumlu. Kız çocular için çok uygun. Çok zarif ve hoş duruyor. Krem renk atkı bere modeli kenarındaki çiçek motifiyle hareketlendirilmiş. Sade bir görüntüsü var ama aslında çok süslü. Baykuş görüntülü bere modeli de çok sevimli. Hemen hemen her çocuk çok beğenecektir bu modeli. Yapımı itibariyle zor değil, herkes örebilir. Süslü olduğu kadar sade de birçok model mevcut. Siz de seçip örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica