KadınlarPlatformu.Com

El Örgüsü Bebek Battaniye Modelleri

Bebekler bizim en kıymetlilerimizdir. Bu soğuk karlı havalarda onları korumak kollamak gerek.  Soğuk kış günlerinin şüphesiz en büyük kurtarıcısı battaniyelerdir. Bebekler günün çocuğunu yatakta gerçirdiklerinden dolayı da battaniyeler onlar için bir kat daha fazla önem taşır. Şimdilerde bebekler için o kadar güzel battaniye örnekleri mevcut ki örmeden duramıyorsunuz. Mini mini battaniyeler çok sevimli. İstediğiniz yün tipiyle istediğiniz renklerle ortaya hoş bir görüntü çıkarmanız son derece mümkün. İsterseniz şişle isterseniz de tığla örebilirsiniz bu minik şirin şeyleri. Yalnız örülen ipin kalitesi büyük önem taşımaktadır bebeğin sağlığı için. Yünlü bir ip bebeği rahatsız edip kaşındırabilir. Bebekler için özel olarak üretilen ipler tercih edilebilir.Yün yerine daha çok pamuklu olan ipler daha yerinde bir tercih olacaktır şüphesiz. Bebek battaniyelerini sadece ev içinde değil bebeğinizi dışarı çıkarttığınızda da kullanabilirsiniz. Bebek arabasının içinde bebeğiniz mont ve giysileriyle yine de üşüyebilir. Battaniyelerle korunduğu zaman kendini daha rahat hissedecektir.


Örgü bebek battaniyelerinde artık tek renk yerine birden çok renklere raslamaktayız. Genellikle beyaz rengin ağırlıkta olduğu battaniyeler çokça bulunmakta. Beyaz her renkle uyum sağladığı için bu kadar sık raslamaktayız. Renkli çiçek motiflerinin ya da renk renk kalplerin süslediği battaniyeler oldukça şık görünmekteler. Hayvan figürlerinin de yer aldığı modeller tam da bebekler için yapılmış olsa gerek. Çok sevimli olan görüntüleri çocukların saflığını ve sevimliliğini daha da bir yansıtıyor. Çiçek motiflerinin yavru ağzı pembe gibi renklerin olduğu kurdelelerle süslü battaniyeler tam da kızlar için çok uygun olan modeller.
Örgü örmeyle arası olmayan bayanlar bebekleri için hazır olan el örgüsü battaniye modellerini ya da polar battaniye modellerini tercih edebilirler. Polar yapısıyla itibariyle sıcak tutar fakat ne kadar sağlıklıdır bilinmez herkes tarafından. O nedenle söz konusu olan en değerli varlığımız olan bebeklerimiz ise daha ince eleyip sık dokumak gerekir böyle hassas bir konuda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica