KadınlarPlatformu.Com

Çok Şık Bayan Trençkot Modelleri

Mart ayının gelmesiyle birlikte mağazalar artık kışlık kolleksiyondan baharlık kolleksiyona geçti. Artık o kaba montlara kalın kışlık kazaklara ihtiyacımız da kalmayacak yakın zamanda baharın yüzünü göstermesiyle. Kalın kaba montların kışlık kalın kazak ve hırkaların yerini çok şık trençkot modelleri aldı bile. Bahar ayının o berrak taptaze havasında tiril tiril giyebileceğiniz bir trençkot neden olmasın ki. Baharın en güzel günlerinde giyebileceğiniz birbirinden güzel trençkot modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için biraraya topladık. Bu trençkotlarla şahane görünmemek elde değil. İsterseniz klasik tarzda isterseniz de alışılmışın dışında modellere rastlayabilirsiniz. Trençkot modellerinin geneli düğmeli kimi gizli düğmeli kimisi de sadece kuşakla tutturulmuştur. Esasında sıradanlığı sevmeyen hanımların tercihidir bu tür modeller.Zaten etrafımızda bir sürü insan giymiyor mu o klasik yanyana iki düğmeden oluşan modelleri. Biraz farklılık yapmak isteyen hanımlar elbette ki bu değişikliğe kıyafetlerinden başlayacaklardır. Kesimdeki farklılığın ve çeşitliliğin yanısıra renk de çok önemlidir trençkotta. 


Kimisi açık renkleri tercih ederken, kimisi de tercihini koyu renklerden yana kullanacaktır. Bu nedenle eğer siz de her zaman şık görünmek istiyorsanız kesinlikle tarzınıza uygun olan modanın trend renklerinden oluşan ya da kendi istediğiniz renkte modellerden birini muhakkak denemelisiniz. Her rengin anlamı farklı farklıdır elbette. Ama klasik bir tarz ve karizma deyince akla ilk gelen renk şüphesiz siyahtır. Siyahın kendi dili vardır adeta. Baştan aşağı siyah bir takım bile giyinilse kimi insana o kadar yakışır ki. Tam anlamıyla üzerinde taşıyabilenler, siyah renginden vazgeçemeyenler için de siyah trençkot modellerine rastlamak pekala mümkündür.
Trençkotun altına giyilen mini bir etek ya da kot bir pantolon bazen bir sürü alternatiften en şık olanı olabilir. Klasik bir pantolon üstüne asimetrik bir trençkotla hemen farkedilebilecek bir tarza sahip olmuş olursunuz. Klasik bir giyim değil de göze yansıyan şık estetik bir görünüm ortaya çıkar. Şuan fotoğraflara bakan hanımlar üzerlerine tıklayıp daha yakından bakmaya ne dersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica