KadınlarPlatformu.Com

Bolerolu Gelinlik Modelleri

Bolerolu gelinlik modelleri yılaldır modasını koruyan bir gelinlik modlei olmaktadır. Her bayan straptez yada daha açık modeller tercih edmez onalrın kurtarıcıları ise bolerolardır. Genelllikle çok yaygın olan bolero modleleri her kıyafette de tercih edilmektedir. Genellikle kapalı bayanlar tarafıan çok fazla tercih edilmektedir. Bolero gelinliğin üst kısmını kapaan bir detay olmaktadır. İster tülden bolero tercih edin istersenizde güpür modellerden. Genellikle güpür modeller daha çok tercih edilmektedir. Bolero modelleride kısa kollu ve uzun kollu olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Belerolar 2012 yılına da damgasını vurup gelinlikler ile bütünleşmeye devam etmektedir. Artık yavaş yavaş mayıs ayı yaklaşınd adüğünler başlamaya başlar.  Evlenecek olan bayanları bir telaş sarar kesinlikle en zor olan gelinlik seçimi olmaktadır. Çok derin dekolteli gelinlik modellerinden tercih edemeyen bayanlar yada bir gelinliği çok beğenmiştir ama dekoltesinden dolayı alamıyordur o zamna hemen devreye gelin bolero modelleri gitmektekdir.

Gelinliğin modelinden hiç ödün vermeden hatta kendi kumaşından bile bolero modeli dikilmektedir. Boleru gelinlik modelinizi bozacak diye düşünmeyin sakin çünkü hatta dah afazla hava katacaktır kesinlikle. Düğün sizin düğününüz kesinlikle o akşam en çok dikkat çeken kişi siz olmalısnız .
Tül ve dantel işlemeli bolerolar sayesinde kesinlikle geenin en şık gelini siz olacaksınız. Biribirnden şık ve güzel tasarımlar siz değerli gelin adayları için tasarlanmış ve sizlerin zevkine uygun modeller olsun diye özenle hazırlanmış olmaktadır. Biribirnden güzel tasaımlar kesinlikle göz kamaştırmaktadırBolero modellerine uygun olan gelinlik modelleride çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sade bir gelinliğiniz var ise hareketli bir bolero modeli ile gelinliğe hava katabilirsiniz. Sizler için toplayıp bir araya getiriğim gelinlik bolero modellerini inceleyip gelinlikler ile bütünleştiğinde ne kadar şık durduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Şimiden hayırlı olsun dilekelrimi iletmek isterim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica