KadınlarPlatformu.Com

Bayan Uzun Manto Modelleri

Kimi insan yazı sever kimizi de kışı . Herkesin zevki farklı farklıdır. Sıcağı seven insan hep sıcağı arar. Kışı seven insan da hep soğuğu. Yağmur kar yağsın ister. Karı seyretmesi de çok güzeldir yağmuru seyretmesi de. Kaloriferin yanında çayınızı ya da kahvenizi yudumladığınız o an paha biçilemez bir değerdir kış ayını seven insanlar için. Zannediyorum herkesin beğendiği ortak manzaradır bu. Karda kartopu oynayan insanları izlemek gibisi yoktur. Yetişkin insanları çocukluğuna götüren manzaralardan bir tanesidir o an.
Kışın o en çetin soğuğunda elbetteki giydiğimiz de önemlidir. Kısa mantolar üşümemize sebep olurlar. Altımızdaki pantolon ne kadar kalın olursa olsun kot pantolon da olsa yün de olsa yine de çok da ısıtmaya yetmez tek başına. Bu sebeple kısa mantolar yerine uzun mantoları tercih etmek yerinde bir karar olacaktır.


Moda nasıl ki pantolon modellerinde bluzlarda gömleklerde tişörtlerde değişiyorsa manto modellerinde de aynı şekilde değişiyor. Eskiden kışın siyah lacivert kahverengi gibi renkler bulunurken şimdi hemen hemen her rengi görebilmek mümkün. Hatta artık açık renkler de kışın çok tercih edilen manto modellerinde yaygın olarak görülmekte. Şimdi dilerseniz yepyeni sizler için seçilmiş olan bu güzel uzun manto modellerine hep beraber bir göz atalım. Siyah en tercih edilen en beğenilen en asil en güzel renktir. Kışın temsilcisi soğuğu sıcağa çeviren içimizi ısıtan güneş gibidir. Bu sebeple manto modellerinde siyah rengi çok tercih edilmektedir. Söz zamanların modası olan yeşil mantolarda da yerini aldı ve göz alan o rengini mantoda bütünleştirdiğimizde enfes duruyor. Diğer bir deyişle tek kelime ile harika. Fuşya rengi de en az yeşil kadar iddialı olan başka bir renk ve kot pantolonla kombin yapılabilecek inanılmaz bir ikili olsa gerek. Kürk görünümlü model ise zaten ben kışın en çetin günleri için yapıldım diye bas bas bağırır gibi. Daha giymenize gerek kalmadan ısınıyorsunuz zaten. Düşünün bir de giydiğiniz zaman neler hissedeceksiniz. İyisi mi siz hepsini de gözden geçirerek kararınızı verin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica