KadınlarPlatformu.Com

Bayan Şemsiye Modelleri

Yağmuru sevmeyen yoktur. Yazın yağar kışın yağar bahar aylarında yağar. Hele Karadeniz’de hemen hemen hergün yağmur yağar. Yağmur bereket ve rahmettir. Yere inen her bir damla hediyedir bizler için. Ağaçlar yeşerir, büyür yağmur sayesinde.  Yağmur bizim için de çok iyidir. Hele ki günümüz koşullarında. Kuraklık olmamış olur yağmur sayesinde. İçme suyumuz her zaman olur. Barajlarımız dolar. Susuz bi hayat düşünülemediği için yağmur şart. Yağmurun yağması her daim ihtiyaç ama bir de yağmurda ıslanmak var. Bu nedenle yepyeni şemsiye modelleri olmazsa olmaz. Her sektörde olduğu gibi şemsiye sektöründe de artık Modeller çoğaldı. Şemsiyeler artık olmazsa olmazımız.
Özellike kış aylarında ıslanmamak şart. Soğuk havayla birlikte bir de ıslanırsak hastalık kaçınılmaz olur. Bir hastalık da gelmeyedursun diğeri peşisıra rahat bırakmaz bizi. Bu nedenle kendimize bakmalı her türlü ihtiyacımızı tam teşekküllü sağlamalıyız. Hava durumunu iyi kontrol etmeli, hava yağmurlu olacaksa eğer şemsiyesiz dışarı çıkmamalıyız.


Şemsiyeler de boyut olarak farklılık gösterdiği için, eğer kısa boy şemsiyemiz varsa rahatlıkla çantamızda taşıyabiliriz. Yağmur olsun olmasın herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için önlem almış oluruz. Ama uzun boylu şemsiyemiz varsa eğer bunu çantada taşımak çok da mümkün olmadığı için küçük boy şemsiye tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır. Şemsiye seçerken rüzgardan çok da etkilenmeyen ufak bir rüzgarda kırılıp kullanılmaz hale gelmeyecek sağlam yapıda bir şemsiye seçmemiz gereklidir ki her zaman kullanabilelim.
Şemsiyelere artık kışın olduğu kadar yazın da ihtiyacımız var. Yazları güneş bize zarar verdiği için günün belli saatlerinde şemsiyeyle gezersek eğer güneşin zararlı etkilerinden kendimizi korumuş oluruz. Renk renk cıvıl cıvıl bayan şemsiye modellerine raslamak mümkün. İyisi mi siz hepsini tek tek inceleyip kendi favorinizi kendiniz seçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica