KadınlarPlatformu.Com

Yelek Modelleri

Kış aylarının ilk tercihleri arasında örgü yelek modelleri yer almaktadır. Bu yılın örgü yelek modelleri daha çok sadelikten yana. Giyinip üzerimize hemen atıyoruz yeleğımızı çıkıyoruz =) Örgü yeleklerde renk renk modelleri vardır. İstediğiniz

yelek modellerini

kendiniz örebilme imkanı vardır. Becerikli bayanlar kendilerine çeşit çeşit örebilirler. Bayan örgü yelekleri desenleri ile isterseniz düz renk ister karışık renler tercih edilmektedir. Sizler için paylaştığım örgü modellerini beğendiklerinizi arasından tercih edip örebilirsinz. Aşağıda bulunan üç renkten oluşan aynı zamanda üç ters üç düz şeklinde olan oval gelen model kazaklarımızın üzerine giyip şıklığımızı tamamlayacak bir model olmaktadır. Başka örnek ise tığ ile örülen süs olarak tercih edilen bir modeldir. Kış aylarında gömlek giyip üşümekten kaçınmak için üzerine uzun bir yelek giyin ve ısınmanıza yardımcı olun.

İki renk kullanarakta yelek yapabilirsiniz kendinize . Dediğimiz gibi bir çok model vardır. Aslında sadece elle örülmez becerisi olmayanlar gidip mağazalardan da istediğiniz modeli alabilirsiniz. Kış ayına girer girmez hemen yün bakmaya başlarız . Yün alırız şişlerimizi alırız hemen beğendiğimiz modeli örmeye başlarız. Becerikli olmak gerçekten bir ayrıcaklıktır ama değilsekte üzülmemek gerekir. Sizler için paylaştığımız örgü yelek modelleri bayan-orgu-yelek-modelleri yelek modelleri dilediğinizi tercih edip istediğiniz modeli örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica