KadınlarPlatformu.Com

Altın Gümüş Varaklı Telefon Modelleri

Hiç düşündünüz mü telefonlar olmasaydı nasıl bir hayatımız olurdu diye? Uzaktaki bir akrabamızdan ya da arkadaşımızdan haberdar olmak isteseydik, o an sesini duymak isteseydik eğer ne yapardık diye. Elbette şimdi telefondan fazlasına sahibiz. Cep telefonları bile var. Telefonun ilk icat edildiği zamanlara gidersek o zamanlar internet görüntülü konuşma gibi hatrı sayılır nimetlerden yoksunduk. İletişim kurmak hiç de kolay değildi. Telgrafla kurulan iletişim de ancak acil durumlar içindi. Zamanın değişmesi, mektupların yerini telefonlara bırakması, sonrasında artık herşeyin elektronikleşmesi de söz konusu oldu içinde bulunduğumuz şu zamanlarda.
Artık istediğimiz anda istediğimiz kişiye kolayca ulaşabiliyoruz. Hem de nerede olursa olsun. Dünyanın diğer ucunda da olsa aradığımız kişiye çok kolay ulaşabiliyoruz. Ama zaman zaman eskinin özlemini de çekmiyor değiliz. Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması zaman zaman korkutuyor bizi. Eskiye olan özlemin içimizde bilmediğimiz derin anlamları var. Eski bir müzik aleti, televizyon ya da bir tablo ya da o eski telefonlar. Bizi o günlere götürmeye yetiyor.


Eskiye duyduğumuz özlem gözümüzde canlanıyor ve bir parça da olsun mutlu oluyoruz. Bizi bu denli etkileyen eskiye dönük eskiyi, anılarımızı hatırlatan o eşyalar. Çünkü her insan geçmişini, çocukluğunu özler. Mutlu günlerini hatırlar ve o günlere geri dönmek ister. O günlere geri dönmek mümkün değil belki ama yine de eski eşyaları kullanmak bizi fazlasıyla mutlu eder. Şimdi dilerseniz artık sizi bugünlerden geçmişe götürecek o eski telefon modellerinin modern hallerine bakalım. Altın ve gümüş varaklı telefon modellerine. Bir parça da olsa o günleri hatırlayalım ve mazi gözümüzde canlansın. İçimizdeki umut tohumları yeşersin. Daha pozitif düşünmeye başlayalım. Hepsi bir telefonla mı olacak der gibisiniz. Neden olmasın. Hepsi ufak tefek değişiklerle olabilir, eğer ki ufak tefek değişiklikler sizi mutlu edebiliyorsa.
O kadar güzel modeller mevcut ki, hepsini tek tek incelemenizi tavsiye ediyoruz. Tasarım harikası bu telefonlarda radyolu olan bile var. Artık gerisini siz düşünün, hatta düşünmeyin tek tek bakın. Beğenme garantisiyle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica