• 02 Ağustos 2017
  • 2.269 kez görüntülendi.
Fatma Hanım’dan İğne Oyaları

Fatma Hanım’dan İğne Oyaları

https://www.facebook.com/fatmaetmeile/

merhabalar…
fatma hanımı uzun zamandır facebook sayfasından takip ediyorum. oldukça tecrübeli ve yetenekli bir bayan. ayrıca hoşgörülü de. kim yardım talebinde bulunsa karşılık beklemeden yardımcı oluyor.sayfası anlatımlı modellerle dolu. yapabildiğini yapıp paylaşıyor yapamadığını vakitten dolayı yani başkalarının yaptığı anlatımları kendi sayfasında yayınlıyor. eğer çalıştığınız alanlarda böyle düşünen iyi yürekli insanlar var ise sırtınız yere gelmez. iğne oyası yapan her insan bir diğerine yardım etmek istemez neden mi? çünkü öğrenmelerini istemezler. sanki öğrenirseler senin işini elinden alacaklar. koca bir dünya yetmez sanki iki kişiye. kafalar çok farklı çalışmaya başlar. gözler farklı görmeye gönül kapıları kapanmaya başlar. ve burdan sonrada o insandan hiç kimseye fayda gelmez. bencillik artık üst seviyelere çıkmış olur. oysaki yaptığın yazmadan aldığın maksimum 100 lira belki seni bir yere kadar idare eder ama yardım da bulunup da aldığın allah rızası senin ömrün boyunca sağ tarafındaki defterde yazılı bir şekilde kalır.
sayfasına girip resimlerine bakarken yorumlar dikkatimi çektin üyeleri bu durumdan çok mutlular.anlatımlı modelleri seviyorlar hepsi onu takdir ediyor. hangimiz böyle güzel şeyler duysak mutlu olmayız ki öyle değil mi? bildiğiniz her doğru şeyi başkalarıyla paylaşın. bilmedikleriniz için yardım istemekten korkmayın. eğer karşınızdaki size yardım etmezse o utansın siz utanmayın. insani şeyler bunlar. Allah’ a şükür elhamdülillah müslümanız hepimiz dinimizde yardımlaşmayı söylüyor bize.

demem o ki fatma hanım gibi insanlar çoğalsın yardımlaşmayı sevelim sevdirelim. birgün herkes yapabilecek ve birbirimize muhtaç olmayacak olsak bile yapalım. rızkımızı veren Allah bizi görüyor.
son zamanların en trend hobisi olan iğne oyasıyla iligili bir galeri hazırlamaya uğraştım sizler için. inşallah faydalı olur sizler için. beğendiğiniz modeller çıkar içlerinden. fatma hanımın da sayfasını ziyaret etmek isterseniz linkini yukarıya bırakacağım ordan girip bakabilir yapamadığınız modeller varsa yardımcı olmasını rica edebilirsiniz.eminim yardımcı olacaktır sizlere.
benden de istediğiniz herhangi bir şey olursa yorumlarda belirtin lütfen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
birbirimiz seven insanlar olalım nefret kin hayatımızdan çıksın 🙂
hoşçakalın…

336
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica