• 25 Mayıs 2018
  • 382 kez görüntülendi.
Ünlü Model Stephanie Adams, 7 Yaşındaki Oğlunu Balkondan Attıktan Sonra İntihar Etti

Ünlü Model Stephanie Adams, 7 Yaşındaki Oğlunu Balkondan Attıktan Sonra İntihar Etti

ABD’li model Stephanie Adams, kaldığı otel odasının balkonundan önce oğlunu itti sonrada kendisi atlayarak intihar etti.

Playboy’un 1992 Kasım sayısında kapağına taşıdığı ABD’li model Stephanie Adams cuma günü, kaldığı otel odasının balkonundan oğlunu attıktan sonra intihar etti. Yanı başında bulunan 7 yaşındaki oğlu Vincet’in ölümü ise kayıtlara cinayet olarak geçti.

VELAYET DAVASI YAŞANIRKEN İNTİHAR ETTİ

Adams ve oğlunun ölüm haberi, Wall Street Sağlık Merkezi sahibi olan eski eşi doktor Charles Nicolai ile devam eden boşanma davası ve velayet savaşları sırasında geldi.

MODELİN AVUKATI: “AÇIKLANAMAYAN ŞEYLERDEN BİRİ”

Playboy modelinin avukatı da olan arkadaşı Raoul Felder, NBC’ye verdiği demeçte, Adams’ın ölümüne ilişkin şüphelerini dile getirdi. Felder, ünlü modelin, oğlu Vincet’in velayetine ilişkin devam eden yasal süreç nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçirdiğini anımsattı.

Adams’ın yaz tatili için oğlunu İspanya ve İngiltere’ye götürme isteği mahkeme tarafından reddedilmişti. Ancak avukatı Felder bu durumun genç kadında depresif bir duruma yol açmadığını söyleyerek, intihara ilişkin “açıklanamayan şeylerden biri” ifadelerini kullandı.

336
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica