• 23 Nisan 2018
  • 403 kez görüntülendi.
İbrahim Saraçoğlu – Bel Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Kürü

İbrahim Saraçoğlu – Bel Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Kürü

BEL FITIĞINA BiTKiSEL TEDAVi
Bel fıtığı genellikle orta yaşlarda kendini gösteren bir eklem rahatsızlığıdır. Bel fıtığı olma nedeni omurgalar arasındaki kıkırdağın aşırı şekilde zorlanma sonucu yerinden kayarak omur ilik kanalı içine girmesidir. Bel fıtığı genellikle yanlış eğilme ve bel bölgemize aşırı şekilde yük binmesinden dolayı meydana gelmektedir. Bel fıtığı tedavisi genellikle fizik tedavi veya ameliyat seçeneği ile tedavi edilme aşamasına gidilmektedir. Bu her iki seçenekte oldukça maliyetli ve riskli bir yöntemdir. Fizik tedavi yöntemi ile bel fıtığı tedavisine baş vuranlar seans başına ücret ödemekte ve en az 6 veya 7 seans ile tedaviden yarar görmektedirler. Bel fıtığının bitkisel tedavi ile mümkün olduğunu ülkemizde çok az kişi bilmektedir. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bel fıtığı bitkisel tedavi ile başarı oranının % 95 olduğunu belirterek mutlaka bel fıtığı hastaların bitkisel tedaviyi denemelerini istedi. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi;

Bel Fıtığı için Bitkisel Kür
Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bel fıtığı için şifalı bitki kırkkilit otunu diğeradıyla at kuyruğu otunu önerdi. Kırkkilit otu ile yapılan bel fıtığı tedavi uygulamalarının başarısının çok yüksek olduğunu belirtti. Peki kırkkilit bitkisi ile kür nasıl hazırlanıp nasıl uygulanacak.

Kırkkilit ( Atkuyruğu ) Kürü Hazırlanması ve Uygulanması
Kırkkilit kürünü hazırlanması ve uygulanması çok kolaydır. Yapılması gereken bir bardak suya 2 tutam kırkkilit otunu atıp 5 dakika kaynatıyorsunuz hepsi bu kadar kürümüz hazır.

Uygulaması

Kürü vücudumuza uygulamamız için bir kişinin yardımına ihtiyacımız bulunmaktadır. Kürümüz ılıdıktan bir kaseye boşaltalım ve sonra yatağa uzanıp boyun kısımından başlayarak kuyruk sokumuna kadar olan bölgedeki omurilik kemiğimize parmak uçlarımız ile yedirerek masaj yapalım. Bu uygulamayı 15 – 20 kez sürerek 1. günü bitirelim. Sıra geldi tedavimizin ikinci gününe.

Bel Fıtığı Tedavisinde İkinci Gün
Birinci gün kırkkilit bitki kürünü uyguladıktan sonra ikinci günde ardıç yağını uygulamamız gerekmektedir. Aktarlardan temin ettiğimiz ardıç yağını yine bir kişinin yardımı ile ikinci gün aynı şekilde boyundan kuyruk sokumuna kadar uygulamamız gerekmektedir.

Geçmiş olsun…

336
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica